פרופסור אייל וינקלר

קצת על אחד המנתחים הפלסטיים הוותיקים והאיכותיים  פרופסור אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר הנו מומחה מוביל בתחום עבור כל מה שנוגע באופן מקיף וישיר לכירורגיה פלסטית ואף שימש כמנהל מחלקה, כחוקר בתחום ואף תיפקד כפרופסור באוניברסיטת ת"א. את דרכו בתחום החל וינקלר באוניברסיטת בן גוריון ועם הזמן זכה לרישיון הנכסף שמגדיר אותו כמומחה – הן עבור ניתוחים פלסטיים והן עבור כירורגיה פלסטית. עוד במהלך לימודיו וינקלר עבר השתלמות באוניברסיטה בניו יורק ואף ערך לא מעט ניתוחי קוסמטיקה בקנדה ובארצות הברית. בין השנים 2005 -2009 קיבל על עצמו להיות יו"ר איגוד הפלסטיקאים ואף בשנת 2011 זכה לנהל את המחלקה היוקרתית לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא ובנוסף וינקלר גם מנהל קליניקה יוקרתית ומוערכת.

תרומה חשובה לאנושות ללא תשלום במשך שנים

לאורך השירות החשוב בתחום, וינקלר לא רק שמר את ביצועיו האיכותיים עבור אנשים שידם משגת, אלא לאורך העשור האחרון וינקלר מקפיד להתנדב מדי שנה ושנה ועל כן הצטרף אל שלל משלחות הומניטריות, כך שהוא זכה לעזור ללא מעט ילדים שסבלו מכוויות, לילדים שסועי שפתיים ולעוד מגוון מקרים שנוגעים לילדים במדינות עולם שלישי – כגון ווייטנאם ופרו.

לאור כל זאת טוב להכיר מומחה בתחום אשר יודע לתרום  חזרה לסביבה, טוב להכיר מקצוען אמיתי בתחום ואף מרגיע לדעת שמדובר באיש אשר אינו רק בקיא בתחום, אלא בין היתר הוא גם אחד המנתחים המובילים בארץ בתחום ניתוחי הפנים ובנוסף הוא גם פרופסור שיודע לדבר אל המטופלים בגובה העיניים ואף מכניס אנשים לניתוח באווירה קלילה ולעיתים גם משועשעת, ולו מתוך רצון להקל על הלחץ ומתוך הבנה שאנשים מבקשים לחוש בטוחים.

חיפוש אחר החידוש הבא

בין היתר וינקלר מתמחה במילוי קמטים, הרמת מצח, הרמת עפעפיים, ניתוח אף, הקטנת חזה, מתיחת בטן, הצמדת אוזניים, הגדלת שדיים ועוד, כאשר הוא האיש שהביא ארצה שיטות יעילות ובטוחות עבור שאיבת שומן והקטנת חזה, כך שכיום הרבה יותר נשים יכולות להגשים את החזון לגבי מראה החזה ואף לצאת מהניתוח מרוצות לצד תוצאה שנראית טבעית ביותר וללא צלקות מיותרות. כתבה חשובה שיכולה לעניין אתכם, פרופסור אייל וינקלר שיטות לא פולשניות להצהרת פנים

קליניקה מובילה

כיום וינקלר הוא האיש שעומד מאחורי הקליניקה הידועה לטובה והמובילה בתחומה בכול הנוגע לתחומי כירורגיה פלסטית. הקליניקה מכילה מגוון רופאים מובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית, כאשר כל רופא מומחה בתחום משלו, כך שמראש ניתן להיות בטוחים שהתוצאות יידברו בעת עצמן, ושעבור כל ניתוח קוסמטי יימצא בעל המקצוע המתאים ביותר. מבקשים הוכחה? קיבעו פגישה – בהצלחה!

Sorry, comments are closed for this post.