פרופסור אייל וינקלר מידע חשוב

פרופסור אייל וינקלר מידע חשוב, המלצה חמה על פרופסור אייל וינקלר

פרק לא מבוטל מחיי הוקדש לניסיונות שווא להוריד את משקל גופי העודף, אך עודפי השומן אף פעם לא הוסרו במלואם ואני נאלצתי להסתפק בתוצאות חלקיות בלבד ולהמשיך ולחיות עם תחושה של חוסר שביעות רצון מהמראה שנשקף מולי מדי יום בראי. 

לקנות בגדים ובפרט בגדי ים, הייתה חוויה בלתי נסבלת עבורי מאז שאני זוכרת את עצמי. כאשר חברותיי היו נוהגות לבקר בחוף הים מדי שבת תמיד התחמקתי מהמפגשים מפאת הבושה הגדולה להסתובב בבגד ים אל מול עשרות אנשים. 

בעבר ביצעתי ניתוח לשאיבת שומן אך התוצאה הייתה זמנית בלבד ובחלוף השנים שבתי למשקלי הקודם במקביל לעגמת נפש אדירה שחשתי עקב אכזבה גדולה. אל פרופסור אייל וינקלר הגעתי דרך קרובת משפחה שתיארה בפניי חוויה בלתי נשכחת שלאחריה הרגישה כי חייה השתנו מקצה לקצה. 

החלטתי להקשיב לעצתה של קרובתי ופנית אל מרפאתו הפרטית של פרופסור אייל וינקלר כדי לשמוע על השיטה המהפכנית והחדישה באמצעותה מתבצעים ניתוחי שאיבת שומן במרפאה. 

בפגישת הייעוץ הסברתי בהרחבה לפרופסור וינקלר אודות בעייתי שלא מצאה פתרון מספק ומענה הולם על ידי השיטה הקלאסית לשאיבת שומן. הוא הקשיב לי באורך רוח מעורר השתאות, היה קשוב לדבריי ורק לאחר מכן התחיל במתן הסברים מפורטים אודות השיטה Lipo Lift, הכוללת שאיבת שומן בטכנולוגיה של הצפת יתר מבלי לבצע הרדמה כללית. 

אחד הפחדים הגדולים שלי מן הניתוח נבע למעשה מהצורך בהרדמה כללית, ולאחר שהבנתי כי שיטה זו איננה מחייבת הרדמה כללית, ההחלטה כמעט הוכרעה.

כיום מספר שנים לארח הניתוח אני בן אדם אחר, קליל חיוני והכי חשוב שלם עם עצמו. כל זאת ועוד לא היה בגדר האפשר אילולא הפנייה לפרופסור אייל וינקלר אשר ביצע את עבודתו בצורה המקצועית ביותר. 

מלבד היותו רופא בחסד, פרופסור אייל וינקלר הוא בראש ובראשונה אדם אכפתי ואנושי המודע היטב לצרכים ולבעיות הרגישות המאפיינות מטופלים טרם קבלת ההחלטה לבצע ניתוח פלסטי. נהניתי מיחס אישי לאורך כל הדרך וחשתי כאילו אני מוקפת בבני משפחה קרובים הן לפני הניתוח, במהלכו והן לאחריו.

 

Sorry, comments are closed for this post.