נשירת שיער לנשים וגברים

נשירת שיער לנשים וגברים

התופעה המטרידה הפוגעת בגברים רבים אינה פוסחת גם על הנשים שבינינו. נשירת שיער המובילה להתקרחות הנה אכן בעיה אסתטית קשה ומורכבת אשר נאלצים להתמודד עמה הן גברים והן נשים.

נטייה גנטית בשילוב גורמים הורמונאליים גורמים לתחילתה של התופעה ההולכת וגוברת עם הזמן ופוגעת רבות הן במראה האסתטי של האישה והן בדימוי העצמי שלה.

נדמה כי בתחום זה קיימים פתרונות למכביר אך יחד עם זאת עדין לא נמצאה התרופה הטובה ביותר הגורמת להצמחת שיער חדש במקום זה שנשר. רעמת שיער שופעת הנה חלק מסימני ההיכר המעידים על נשיותה של האישה לכן הפגיעה בה הנה קשה יותר ומשפיעה על כל אורחות חייה ועל התנהלותה בחיי היום יום. יתר על כן, רצוי לדעת כי גם מצבים נפשיים בחיי האישה אשר הנפוצים בהם הם לחץ ומתח נפשיים גורמים להגברת התופעה וכן גם תזונה לקויה אשר בגינה קיים מחסור במינרלים חיוניים.

מטופלים ומטופלות שהתנסו בטיפולים תרופתיים יודעים שלכך קיימים לא מעט תופעות לוואי כמו ירידה בחשק המיני, המרצת מחזור הדם והשפעות על מערכת החיסון.

השתלת שיער הנה פתרון אופטימאלי הגורם למטופלים להגיע לשינוי המיוחל במראה שיערם. הפתרון אינו פתרון זמני אם כי קבוע ונראה טבעי למדי בסיום התהליך ואינו מסגיר את העובדה כי המטופל או המטופלת עברו השתלת שיער.

בניגוד להשתלות שיער שבוצעו בשנים הקודמות אשר לוו בתוצאות שאינו טבעיות או אידיאליות וכללו גם צלקות וכאבים, בימינו קיימת השתלת שיער בשיטה חדשנית יותר המבטיחה תוצאות אופטימאליות המחזירות עטרה ליושנה.

בשיטה זאת הרופא המנתח מסיר זקיקי שיער מעורפו של המטופל בהרדמה מקומית המקלה על התהליך ובהמשך שותל אותם באזורים הסובלים מדלילות או התקרחות. בשיטה זו מוסרים הזקיקים אחד אחד בשיטה הנקראת FUE ואשר נערכת על ידי מספר רופאים מועט בישראל המתמחים בכך.

השתלה זו אינה כרוכה בתופעות לוואי או בצלקות והזקיקי השיער שהושתלו ממשיכים לצמוח בתבנית גדילה טבעי במקומם החדש. החדשנות של השיטה ותוצאותיה המעולות גורמות הן לגברים והן לנשים לפנות לפתרון זה וליהנות תוך טווח קצר ממראה טבעי לחלוטין המשפר באורח פלא הן את החזות שלהם והן את התדמית העצמית גם יחד.