מחירים להשתלת שיער

מחירים להשתלת שיער

השתלת שיער היא הליך מקובל ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית הנותן מענה מדויק לפתרון ההתקרחות ונשירת השיער, הרבה מעבר לטיפולים תרופתיים אשר יעילותם מוטלת בספק ומלווה בתופעות לוואי מטרידות. הפתרון של השתלת שיער הוא פתרון קבוע בהשוואה לפתרונות הזמניים ולכן גם מחיר להשתלת שיעריהיה בהתאם לתוצאותיו.

מחיר להשתלת שיעראינו צריך להיות המרכיב העיקרי לפיו תיבחרו את המנתח הפלסטי לביצוע ההשתלה שכן רק ניסיונו המקצועי ושנות הוותק שלו בתחום יקבעו את מידת ההצלחה של הניתוח. ולכן, יש להקפיד ולבדוק את מידת מומחיותו של הרופא בתחום ולא לבחור לפי מחיר שכן לעיתים מה שזול אכן יוצא יקר בסופו של דבר.

לפי מה נקבעת רמת המחיר להשתלת שיער?

על הרופא להעריך את מידת ההתקרחות של המטופל וזאת על פי סולם הנקרא נורווד. באמצעותו נבדקת רמת ההתקרחות אשר משפיעה באופן ישיר גם על המחיר הסופי. הפרמטרים הקובעים את רמת המחיר הוא כמות השערות המיועדות להשתלה, סוג הנשירה וכמות אזורי ההתקרחות בהם יש לערוך את ההשתלה. ככל שהמטופל מקריח יותר כך מחיר להשתלת שיעראצלו יהיה גבוה יותר. אבל כל מקרה לגופו ולא כל נשירה זהה למטופל אחר הסובל מהתקרחות, לכן בתחום ההשתלות השיער קיים טווח רחב של מחירים וזאת לפי מצבו האינדיבידואלי של כל מטופל.

שיטות להשתלת שיער FUE השיטה החדשה, FUT השיטה הקודמת

ככלל, השתלת שיער נחשבת לאפשרות הטובה ביותר לטיפול ומניעת התקרחות. בתחום זה קיימות שתי שיטות עיקריות כאשר ההבדל ביניהן הוא באופן לקיחת השיער המיועד להשתלה ובאופן בו מושתלות השערות באזור המתקרח. במהלכה של השתלת שיער נלקחת קבוצה של זקיקים מאזור בו קיימת צמיחה תקינה ומלאה ומועברת לאזורים ריקים יותר. ההשתלה חייבת להיות מראש המטופל שכן רק כך לא מתבצעת דחייה.

השתלתשיערהיאפעולהכירורגיתשמתבצעתבהרדמהמקומית, כאשר בשיטה המיושמת ברוב חלקי העולם מוציא הרופא רצועת שיערות ואחר כך נערכת הפרדה שלהם על ידי צוות מיומן במעבדת המרפאה ואז מועברות להשתלה. החיסרון בשיטה זו הוא הצלקת הכעורה הנותרת באזור ממנו הותרמו שיערות.

לעומת זאת, ד"ר שאלתיאל מציע שיטה חדשנית וייחודית בה מבוצעת השתלת שיער באמצעות הוצאת זקיקים עם השורש והשלתם אחד אחד באזור המיועד להשתלה. באופן הזה שבו נערכת ההשתלה המתקדמת ובעבודה יסודית ומורכבת של ד"רשאלתיאל, מתקבל מראה טבעי הגורם לתבנית צמיחה תקינה באזור המתקרח ולתוצאה מרבית, ללא שום סימן או צלקת הנותרת בראש המטופל, בהליך קל ופשוט וכמובן בטוח ויעיל מכל השיטות להשתלה.