מומחים להשתלות שיער

מומחים להשתלות שיער, מדריך להשתלת שיער בשיטה החדשה

הטרנד הבא בתחום השתלות שיער, החזון העומד בפני הרפואה המודרנית הולך ומתממש. לנגד עיניהם של המנתחים וכל העוסקים בתחום עומדת רק מטרה אחת: שיפור המראה החיצוני ופתרון בעיות אסתטיות של מטופלים תוך נטילת סיכון מזערי, ללא תופעות לוואי, כאבים או צלקות.

ניתן לומר שבתחום השתלות שיער החזון קורם עור וגידים בעיקר באמצעות השיטה החדשה אשר באמצעותה ניתן בהחלט להגיע לתוצאות אמינות וטבעיות אשר לא כוללות צלקות או כאבים לעומת השתלות שיער שנערכו בעבר.

בעידן של ימינו באמצעות רפואה האסתטית והמודרנית קיים פתרון ומענה לכל בעיה אסתטית ועל אחת כמה וכמה לבעיות כמו נשירת שיער והתקרחות ממנה סובלים גברים רבים אך גם נשים לא מעטות. זאת הסיבה לכך שאנו רואים יותר ויותר מטופלים הפונים לתחום זה על מנת לקבל מענה מהיר ויעיל ולשים קץ אחת ולתמיד לבעייתם המטרידה.
תמונת התקרחות

השתלת שיער הולכת והופכת לפופולארית ומבוקשת מאוד עם השנים. הזרז הגורם לרבים מאיתנו לפנות לתחום זה הוא השינוי שחל במראה החיצוני בעקבות נשירת השיער ודילולו המשפיעה רבות גם על הדימוי העצמי שלנו ועל ההתנהלות שלנו בחיי היום יום.

השתלת שיער בשיטה החדשה יחידה מסוגה בישראל- ד"ר שאלתיאל השתלת שיער ממיסדי השתלת שיער בישראל

אין ספק כי לעומת הטיפולים התרופתיים הקיימים למניעת נשירה ולעצירתה מהווה השתלת שיער פתרון יעיל שאמינותו אינה מוטלת בספק. מדובר על טכניקה חדשה שהינה פורצת דרך בתחום אשר באמצעותה ניתן למלא אזורי שיער ריקים ודלילים בשיער טבעי שנלקח קודם לכן מאזור מלא יותר בראשו של המטופל.

השיטה החדשה של השתלת שיער נקראת FUE נחשבת בהחלט לטרנד הבא שסחף אחריו רבים וניתן לומר כי התוצאות מדברות בעד עצמן. היא אינה כרוכה בכאב או בהשארת צלקות והיא שמה קץ לתופעה העגומה ממנה סובלים רבים. יתר על כן באמצעות שיטה חדשה זו מראה השיער המתקבל הוא מראה שיער טבעי ואחיד לכל אורך הראש מאחר וזקיקי השערות המושתלות ממשיכות לצמוח באופן טבעי על אף מקומן החדש.

Sorry, comments are closed for this post.