מדריך למניעת התקרחות

מדריך למניעת התקרחות

גם אתם הבחנתם במידה מסוימת של אבדן שיער שעל ראשכם? ובכן כאן בהחלט ניתן לומר שצרת רבים היא חצי נחמה. הן גברים והן נשים סובלים מנשירת שיער והתקרחות החל מגיל ה 40 לחייהם, המשנה לא רק את המראה החיצוני אלא משפיעה לרעה גם על התחושה והתדמית של הסובלים ממנה.

הסיבות להתקרחות הן רבות אך הסיבה המרכזית לכך נעוצה במטען הגנטי אותו ירשתם אשר משפיע על ניוון זקיקי השיער בחלק העליון של הקרקפת ולנשירת השערות שבהם. יתר הסיבות נעוצות במצבים נפשיים, מחסור בוויטמינים או בחוסר איזון הורמונלי.

טיפולים להתקרחות

שאלת השאלות היא כיצד מתמודדים עם בעיית ההתקרחות המוציאה אנשים רבים משלוותם או שמא יש להשלים עם רוע הגזירה ולתת לשיער לנשור ולביטחון העצמי שלנו לפחות. הרי התקרחות ונשירה משפיעים באופן ישיר על המראה החיצוני של האדם וגורמים לו "לסבול" ממראה מבוגר יותר ופחות אטרקטיבי.
בעוד קיימים אנשים רבים שיעדיפו לגלח לגמרי את שיערות ראשם, הרי שהמדריך למניעת התקרחות אינו רואה בו פתרון אולטימטיבי לבעיית ההתקרחות ולכן נציע בו שורה של טיפולים זה החל מטיפול טבעי ועד לטיפול תרופתי.

נתחיל עם טיפול תרופתי למניעת התקרחות: התרופות הניתנות במרשם רופא יעילות כל עוד הן נלקחות באופן קבוע לכן התלות מוחלטת בתרופה אשר כוללת ברובה תופעות לוואי, פרט למחירה הגבוה. בעוד יעילותם של הטיפולים הטבעיים והתרופתיים מוטלת בספק נדמה כי הפתרון הטוב ביותר למניעת התקרחות ונשירה הוא השתלת שיער.
מהי השתלת שיער?

השתלת שיער מאופיינת בהליך כירורגי הכולל הסרת זקיקי שיער מצדה האחורי של הקרקפת התחתונה והעברתה אל קדמת ראשו של המטופל.
בדרך כלל ניתוח השתלת שיער אורך שלוש שעות, ומבוצע ברוב הפעמים באמצעות הרדמה מקומית התהליך כמעט ואינו מותיר צלקות וזאת הודות לשיטה החדשה והפחות פולשנית אשר אחד ממייסדיה הוא ד"ר שלום שאלתיאל, מבכירי הרופאים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

השתלת השיער בשיטה החדשנית ופורצת הדרך מבוצעת בהליך של הוצאת פסים שלמים של זקיקי שיער והשתלתם זקיק שיערה אחד אחד. הטיפול החדשני הנערך בשיטת follicular unit extraction FUE מאפשרת השתלה בתנאים אופטימאליים ללא השארת סימן על הקרקפת. באמצעות טכניקה זו מתאפשרת תבנית גדילה טבעית של השיער המושתל ותוצאות מסעירות במיוחד בטיבן.

היכנסו לאתר הבית של ד"ר שאלתיאל והיווכחו בעצמכם בשיטה החדשה המבוקשת על ידי רבים בימים אלה ואשר מציעה פתרון אידיאלי לנשירה ולהתקרחות.