כדאי לדעת על השתלת שיער

כדאי לדעת על השתלת שיער, השתלת שיער מה כדאי לדעת?

עם יד על הלב, מי מאתנו לא היה מעוניין להיפטר אחת ולתמיד מהתופעה המטרידה הגורמת להתקרחות ומקורה בנשירת שיער? נמצא כי ישנו רק פתרון אחד הנותן מענה לטווח הרחוק ומטפל בבעיה מן השורש, תרתי משמע: השתלת שיער.

בהשוואה להשתלת שיער אותה הכרנו משנים קודמות שבלטה לעין אצל כל מטופל או מטופלת שעברו אותה בשל המראה של השיער שאינו אחיד או טבעי, השתלת שיער בעידן של ימינו מניבה תוצאות אחרות לגמרי מבחינת טיבן ומבחינת השינוי הדראסטי שהן מעניקות למטופלים שעברו אותה.

ניתן לומר כי בזכות שיטה חדשה להשתלת שיער שנקראת FUE ומבוצעת על ידי ד"ר שאלתיאל, מבכירי הרופאים המומחים בהשתלת שיער בישראל, מאות אנשים שכחו לגמרי מתופעת ההתקרחות והנשירה שפקדה אותם.

החזרת עטרה ליושנה מאפיינת השתלת שיער חדשנית מסוגה שבכוחה להחזיר את הבלורית שאבדה ואת השערות שנשרו. בחירת מנתח פלסטי להשתלת שיער אין ספק שכל הליך רפואי מצריך בחירה קפדנית של הרופא שיבצע אותו תחת אחריותו המלאה. כאשר מדובר בהשתלת שיער החשיבות הולכת וגדלה היות וביצוע הליך זה בידיים שאינן מומחיות או מנוסות דיו יגרום לכך שהמטופל לא יהיה שבע רצון מההליך ומהתוצאה ואף יגרמו לו תופעות לוואי או סיבוכים אשר לא היו קורים לרופא בכיר ומומחה בתחום.

שיפור במראה החיצוני ובדימוי העצמי בהחלט נגרם ממראה שיער אחיד ומלא שהנו סמל מובהק לגיל צעיר ולמראה רענן ואטרקטיבי.

בזכות השתלת שיער חדשנית מסוגה ניתן להוציא זקיקי שיער מראשו של המטופל מאזור מלא יותר ולשתול אותן בקדמת הראש ובאזור המפרצים המועדים לפורענות מבחינת התקרחות ונשירת שיער.

זקיקי השיער שיושתלו ימשיכו לצמוח באופן טבעי למדי בתבנית גדילה טבעית ותקינה כך שאף אחד ברחוב לא יוכל לזהות שעברתם השתלת שיער מרוב שהתוצאה תהיה טבעית לחלוטין. וזאת הסיבה לכך שלא ניתן להשוות השתלת ישער בשיטה הישנה לזו המתבצעת בשיטה החדשה ומניבה תוצאות מרביות לשביעות רצונות של המטופל.