חשוב לפני ניתוח פלסטי

חשוב לפני ניתוח פלסטי

מתיחת פנים, או השתלת שיער לא עושים לפני שבודקים!

ניתוחים פלסטיים מכל סוג שהוא, חשוב לציין שהשתלת שיער בשיטה החדשה לא נחשבת כניתוח פלסטי, השתלת שיער בשיטה הישנה, היה ממש הליך ניתוחי כדי לקחת את סטריפ זקיקי השיער, השיטה החדשה הרבה יותר קלה ופשוטה ונעשית ללא צלקת, ההשתלה מתבצעת שיערה, שיערה, התקופה האחרונה בפרט, ניתוחים פלסטיים הפכו נפוצים במיוחד הן בארץ והן בעולם. הם מעניקים פתרון קל ופשוט יחסית לבעיה אסתטית המסיבה לא מעט נזק למטופלים הסובלים ממנה. כידוע, כל בעיה אסתטית לא רק פוגמת במראה החיצוני אלא משפיעה רבות על המטופל באופן שלילי ובהתנהלותו בחיי היום יום. הביקוש העצום לניתוחים אלה רק הולך וגובר בשנים האחרונות וזאת בשל התוצאות האמינות המתקבלות לאחר תהליך בטוח ופשוט יחסית בהשוואה לניתוחים אלה שהתבצעו בעבר. מיומנותם של הרופאים והניסיון העשיר שהם רוכשים עם השנים גורמת להם להתמקצע כראוי וכנדרש בעבודתם ולבצע הליכים אלה בזהירות ובקפדנות הנדרשת בהליכים אלה.

להראות צעיר החלום של כולנו!

אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים והמבוקשים ביותר הוא ניתוח מתיחת פנים הנותנת מענה לבעיית העור המזקין שהולך ומתקמט עם השנים ומקנה למטופלים מראה מבוגר שאינו אטרקטיבי. כולנו רוצים ליהנות ממעיין הנעורים ולא בכדי כולם רוצים להראות צעירים היות ומראה צעיר עולה בקנה אחד עם מראה חיצוני טוב יותר ודימוי עצמי גבוה.

סיבות להזדקנות העור

לא רק השנים שעוברות מותירות את סימניהן על הפנים אלא גם חשיפה מוגברת לשמש, עישון, תזונה וגורם גנטי המאיץ את הזדקנותו והתקמטותו של עור הפנים. ניתוח מתיחת פנים נועד גם לגברים וגם לנשים אשר מעוניינים לשפר את מראה עור הפנים שלהם באופן ניכר. בסיומו מתקבלת תוצאה טובה ובעיקר טבעית ואמינה בהליך שהוא פשוט ובטוח יחסית לעומת ניתוחי מתיחת פנים שבוצעו בעבר.

בתחום הכירורגיה הפלסטית ניתוח מתיחת פנים נחשב לניתוח מוצלח במיוחד שבו מסולקים עודפי עור ושומן מהפנים ומקנים עור חלק ומתוח יותר ובכך גם צעיר ויפה בדיוק כפי שאנו רוצים.

טיב התוצאה המתקבלת בניתוח מתיחת פנים

תוצאת הניתוח מושפעת מניסיון ומומחיות הרופא המנתח וכן מגורמים נוספים כמו חוזק שרירי הפנים, מידת האלסטיות של העור, איכות רקמות העור ועוד. על דבר אחד יש לכם יכולת השפעה ואסור לכם להתפשר: על מידת מומחיותו של הרופא.
בחירה ברופא עם ניסיון רב אשר נחשב לרופא מוביל בתחומו הינה בחירה מומלצת ומועדפת על רבים ולא בכדי.
ניתוחי מתיחת פנים מוצלחים במיוחד בדרך כלל מתבצעים על ידי רופא עם ניסיון רב.

Sorry, comments are closed for this post.