השתלת שיער מומלצת

השתלת שיער מומלצת

בין אם מדובר בגבר או באישה, טיפולים של השתלת שיער, מהווים כיום את השיטה המוצלחת ביותר עבור כל מי שמבקש להתמודד בצורה האופטימאלית עם בעיות התקרחות, נשירה או שיער דליל. אין ספק שאחד מהאלמנטים המרכזיים ביותר באשר לחזות החיצונית של כל אדם באשר הוא, הוא כמובן השיער. מפאת העובדה הזו כיום, יותר ויותר אנשים אשר סובלים מאובדן של שיער או מבעיות אחרות בשיער הראש, פונים אל קליניקות המתמחות בטיפולים מסוימים על מנת להסוות את התופעה עד כמה שניתן.

שיטות שונות של השתלה

בשנים האחרונות ניתן להבחין אם כן בלא מעט קליניקות אשר מציעות טיפולים דרך כמה וכמה שיטות כדי להתמודד עם בעיות נשירה התקרחות או דילול השיער. השתלות שיער יכולות להיעשות באמצעות כמה טכניקות, כאשר כל קליניקה מתמחה בסוג מסוים של טכניקת השתלה. השיטה הראשונה אם כן, נעשית דרך השתלה בודדת של כל שערה, שיטה זו עונה לשם, השתלה פרטנית מכיוון שמדובר על החדרה יחידנית עבור כל שערה. השיטה השנייה תיעשה דרך השתלה של קבוצת שערות, על ראשו של המטופל המקריח.

בדיקת המכשור והציוד בקליניקות

חשוב לזכור שתוצאות טובות יתקבלו אך ורק במידה ומדובר בקליניקה אשר מכבדת את עצמה, כלומר מחזיקה בציוד ומכשור מתקדם ויקר. אנו הלקוחות, אמנם פחות מתעניינים בסוג המכשור, בדגם שלו וכן בעלויותיו, אף על פי כן חשוב לזכור שאיכות המכשור של הקליניקה המסוימת, היא זו שתכריע בסופו של יום, בדבר התוצאות של טיפולי ההשתלה. מעבר לאיכות ולעלויות של הציוד והכלים, חשוב גם לבדוק אם הם אכן נושאים בתווי התקן הנדרשים, מכיוון שכיום מרבית המכשירים אשר נעשה בהם שימוש בקליניקות בארץ מיובאים מחו"ל ולא תמיד עוברים בדיקה.
שדרוג ושמירה על המכשור הקיים

קליניקה מקצועית תדאג גם לשדרג את המכשירים שמצויים ברשותה, אחת לפרק זמן קצר, כמו כן תדאג לתחזוקה שוטפת ורצינית של המכשירים הקיימים אשר מיועדים עבור טיפולים שלהשתלות שיער. בשנים האחרונות, בשל פיתוחים טכנולוגיים, אנו עדים לאמצעים חדישים ומשוכללים בכל קליניקה אשר מעניקים תוצאות הרבה יותר טובות עבור כלל הלקוחות שמבקשים להתמודד עם אובדן שיער מוגבר.