השתלות שיער לנשים

השתלות שיער לנשים

השתלות שיער באופן כללי ובפרט השתלות שיער לנשים, הפכו להיות תופעה שכיחה ומקובלת לכל דבר. מעבר לכך מדובר בדרכי טיפול מוכחות ומובטחות אשר מיועדות לא רק עבור הקהל הגברי אל גם עבור הנשים שבינינו. כאשר מדובר בגברים, הדבר עלול לנבוע עקב התקרחות מוגזמת, במקרה הזה השתלות שיער נחשבות להליך לגיטימי ואף הכרחי לשם שיפור הביטחון העצמי ובכלל התחושה הכללית. אולם ענייננו כאן הוא הנשים, אשר סובלות לא פחות ולעתים אף יותר מבעיות נשירה או אובדן שיער מסיבי.
נשירת שיער בקרב נשים – פגיעה בדימוי העצמי

אישה שמתחילה לגלות סימני נשירה עתידה לסבול מפגיעה קשה בתחושת הנשיות, הביטחון והדימוי העצמי. כאמור, על אף הנטייה השכיחה בקרב מרבית הציבור כיום, לייחס רק לגברים בעיות נשירה או אובדן של שיער, בכל זאת ניתן להבחין בפלח לא קטן באוכלוסייה הנשית אשר נאלצות להתמודד עם בעיות מהסוג הנ"ל.
סוגים שונים של נשירות ודרכי טיפול

נשירת שיער בקרב נשים למעשה נחלקת לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא החמור יותר ומלווה באובדן של מרבית שיער הראש לרבות החלק האחורי של הקרקפת, אשר נקרא האזור התורם. הסוג השני של נשירה יבוא לידי ביטוי אך ורק בחלקו הקדמי של הראש, אולם עשוי להתפשט משם והילך, סוג זה נקרא נשירת שיער פרונטאלית.
השתלות שיער לנשים- מתי וכיצד?

השתלת שיער לנשים מיועדות בעיקר עבור הנשים אשר סובלות מהסוג השני של נשירת שיער, היינו נשירת שיער פרונטאלית. את ההשתלות ניתן לבצע בכמה דרכים לרבות ניתוחים כירורגיים, ניתוחי לייזר או לחילופין דרך טיפול בשיטה החדשה, F.U.E . אם ומדובר בסוג הראשון של הנשירה, היינו בנשירה מקיפה הכוללת את מרבית אזור הראש, ניתוחים של השתלות לא יועילו וליתר דיוק לא ניתן כלל לבצע אותם במקרים של התקרחות מסיבית בקרב נשים.
כאשר נשים סובלות מהתקרחות במרבית אזורי הראש, כאמור לא ניתן לבצע השתלות, אולם כיום ניתן לטפל בבעיה באמצעות שימוש בחומרים ותכשירים מיוחדים אשר נועדו בדיוק עבור אותן הנשים אשר נאלצות להתמודד עם נשירה מוגברת ואף התקרחות.