המלצה על ד"ר שלום שאלתיאל

המלצה על ד"ר שלום שאלתיאל

המלצה וחוות דעת על ד"ר שאלתיאל
אתחיל בוידוי קטן: עוד משנות העשרים לחיי סבלתי מנשירת שיער, אז צפיתי את היום בו אגלה שהנשירה מתפתחת מהר מדי ועל ראשי נגלים אזורי התקרחות רבים. ואכן יום זה לא איחר להגיע וכבר בגיל 32 נאלצתי להסתפר קצוץ מאוד על מנת להסתיר את המפרצים אשר נגלו בראשי ואת נסיגת השיער לאחור הבולטת למדי שהשפיעה לא מעט על אורחות חיי.

במשך חמש שנים נהגתי להתהלך עם כובע מצחייה על מנת להסתיר את ההתקרחות עד שהחלטתי שהגיעו מים עד נפש וזה הזמן לטפל בבעיה ולא להשלים עם רוע הגזירה.

בצר לי, פניתי לרופא העור שירשום עבורי תרופת קסם שתגרום לעצירת הנשירה ולהצמחת שיערות חדשות במקום אלה שאבדו לי. אבל, כפי שכולכם בוודאי יודעים, מצב זה לא קרה בעיקר משום שלא קיימת תרופת פלא לנשירה או לפחות עדיין לא שווקה. למרות זאת, רצוי לציין כי סבלתי רבות מתופעות הלוואי הכרוכות בנטילת התרופה ושינוי במצב הנשירה כמעט ואינו נראה לעין ולכן החלטתי להפסיק את הטיפול שמתיימר לסייע לעצירת הנשירה ובפועל לא סייע כמעט אפילו לא במעט.

השתלת שיער- הפתרון המוצלח ביותר

ביררתי רבות אודות הליך השתלת שיער וזאת בעיקר משום ששמעתי כי מדובר בפתרון הטוב ביותר הקיים כמענה לבעיה האסתטית המשותפת לגברים רבים וללא מעט נשים.

כבר עם העמקת הידע שלי בנושא, דרך האינטרנט ודרך שיחותיי עם מטופלים שעברו השתלת שיער, הבנתי כי קיימות שיטות שונות להשתלות שיער ולא כל השתלת שיער מסתיימת בהצלחה, למרבה הפלא ובמראה שיער אחיד לכל אורך הראש.

בעבר, השתלות שיער רבות הסתיימו לאחר סדרת טיפולים ארוכה שכללה כאבים רבים ולא מעט צלקות. מראה שהבהיר, חד משמעית, שהמטופל עבר השתלת שיער שאינה מוצלחת במיוחד.

כיום, ישנה שיטה חדשה להשתלת שיער הנקראת גם FUE וכרוכה בהוצאת זקיקי שיער על ידי המנתח הפלסטי מאזור "תורם" והעברתם לאזור ה"נתרם" שהוא בדרך כלל קדמת הראש והמפרצים שאלו הם האזורים המועדים לפורענות.

החלטתי שאין מנוס מלפנות לטובים ביותר בתחום ועל אחת כמה וכמה בשיטה זו ולכן פניתי לד"ר שאלתיאל עליו אני ממליץ בחום רב לאור התהליך המוצלח, הבטוח והיעיל שעברתי לעצירת הנשירה ולטיפול בהתקרחות.

במסירות רבה ובמקצועיות ללא עוררין, טיפל בי ד"ר שאלתיאל בהליך של הרדמה מקומית שלא כלל כאבים, תופעות לוואי או צלקות.

שיטה חדשה להשתלת שיער- תוצאות מעולות וטבעיות

באמצעות הטיפול החדשני והיעיל של ד"ר שאלתיאל קיבלתי מענה נכון ומדויק לבעייתי. מראה שיער אינו אחיד או מלא אינו מנת חלקי יותר. השתלת השיער המוצלחת שעברתי אצל ד"ר שאלתיאל הביאה אל קיצה את הנשירה וגרמה לי לאהוב שוב את עצמי ואת המראה החיצוני שלי שכה נפגם מבעיית הנשירה לאורך השנים.

Sorry, comments are closed for this post.