דילול שיער

דילול שיער, כיצד לבצע דילול בשיער במהירות האפשרית?

תהליך דילול של שיער למעשה מאד דומה להסרה של שיער באמצעות לייזר. השוני המרכזי בין שני אלו נובע ממשך הזמן והכמות של הטיפולים הנדרשים לשם השגת התוצאות הרצויות. באופן כללי, הביצוע של הטיפולים הן בהסרת שיער והן בדילול שיער, הוא מאד דומה, וכמו כן ההכנות לקראת הטיפולים ומרווחי הזמן ביניהם גם הם יהיו כמעט זהים בשני המקרים. כאשר מתעוררת נסיגה משמעותית בכמות של צמיחת השיער באזור האמור, ניתן יהיה קצת לשנות את מרווחי הזמן שבין טיפול לטיפול. חשוב לציין שנסיגה זו עשויה להשתנות מאדם לאדם בהתאם לתנאים גופניים מסוימים.

הרכב השערה- ממה מושפע הצבע או הגוון של השיער?

הפיגמנט הכהה אשר נמצא בתוך כל שערה, הוא זה שלמעשה אחראי על הנסיגה של השיער. אולם, מכאן לא נובע ששערות שחורות נושאות אך ורק פיגמנטים כהים. הגוון של השיער, בו אנו מבחינים בעין בלתי מזוינת, למעשה מהווה שיקוף חלקי של רק כמה מהפיגמנטים המצויים בו, הצבע הכהה של השערה נובע מהפיגמנט הדומיננטי בהרכב של השערה אשר גובר על שאר הפיגמנטים המצויים בה. וזאת הסיבה לכך שאין אנו יכולים להבחין בעין בכל סוגי הפיגמנטים של השערה.

דילול בשיער – קהל יעד עיקרי

דילול בשיער להבדיל מטיפולים פולשניים אחרים בשיער דוגמת, השתלת שיער, איננו בביצוע של ניתוחים ומדובר בהליך יחסית פשוט. כיום גם האוכלוסייה הגברית מבצעת דילול בשיער, ובאופן די מפתיע הם קהל היעד העיקרי של טיפולים מהסוג הזה, שכן הסרה של שיער לצמיתות מעור הגוף נתפסת על ידם כאקט אשר עלול להביא למראה חלק, שלא לומר חלק מדי, המזוהה ישר עם המין הנשי. במטרה לשמור על גבריותם לצד רמה של אסתטיות, מבקשים כיום יותר ויותר גברים להתחיל בטיפולים של דילול שיער.
השיער משחק תפקיד מאד מרכזי בחיינו, בין אם מדובר בשיעור יתר ובין אם מדובר באובדן שיער אשר לא אחת מביא המון אנשים לבצע ניתוח של השתלות שיער. מה שחשוב לזכור לפני ביצוע של כל טיפול בשיער הגוף, הוא אמינותו ומקצועיותו של המכון, הקליניקה, הרופא המנתח או המטפל הנבחר לשם התמודדות עם הבעיה.