איך למצוא מנתח להשתלת שיער

איך למצוא מנתח או רופא טוב להשתלת שיער?

עיקרו של כל הליך רפואי, ועל אחת כמה וכמה הליך כירורגי פולשני נעוץ בבחירת הרופא שיהיה אחראי על ביצועו בפועל. ככל שבחירת הרופא האמון על מלאכה זו תהיה בחירה מדויקת ונכונה, כך יושפע מהלך הביצוע בפועל ותגדל מידת הצלחתו וטיבו.

כאשר מדובר בהליך של השתלת שיער, שהוא הליך נפוץ למדי בקרב גברים רבים הסובלים מהתקרחות ונשירת שיער כתוצאה מגורמים גנטיים, על אחת כמה וכמה בחירה זו מקבלת משנה תוקף באשר לחשיבותה.

הצלחת הליך של השתלת שיער תלויה במספר פרמטרים: הציוד אשר ייעשה בו שימוש, אופן לקיחת השיער והשתלתו באזורים המיועדים וכמובן מעל הכול עומד ניסיונו המקצועי של המנתח העוסק בתחום זה ומידת הצלחתו בניתוחים הקודמים שביצע בתחום השתלות שיער.

איך למצוא מנתח להשתלת שיער, השתלת שיער מהי?

עצם היותו של ניתוח זה ניתוח קוסמטי נפוץ אינו מפחית מחשיבות ביצועו כהלכה בדייקנות ובמסירות שכן הליך זה מבוסס על השתלה בפועל של זקיקי שיער אשר קודם לכן נלקחו באופן עדין ומדויק מאזור שיכול "לתרום" והשתלתו באזור המיועד לקלוט אותו ואשר שם ימשיך את צמיחתו.

בשנים האחרונות, פותחה שיטה חדשה להשתלת שיער, אשר בניגוד לקודמותיה אינה משאירה צלקת או סימן.

אחד הרופאים המומחים והמנוסים בשיטה זו הוא ד"ר שאלתיאל אשר נחשב לאחד המובילים בתחום זה ולמייסדי השתלת השיער בטכניקת ה F.U.E. שיטה זו אינה משאירה כל צלקת ואינה כרוכה בחיתוך כירורגי, כך שיתרונותיה הגדולים בהחלט באים לידי ביטוי ומאפשרים לכל גבר הסובל מהתקרחות את הפתרון האופטימאלי לבעייתו.

לקיחת זקיקי השערות המיועדים להשתלה הנעשית בזהירות ובקפדנות רבה גורמת אמנם לפצעים בקוטר מילימטר או שניים אך אלה נסגרים תוך ימים ואינם משאירים סימן כלל וכלל.
גם באזור המקריח בו נערכת ההשתלה, הלכה למעשה, לא תימצא צלקת היות והזקיקים מושתלים לנקבים זעירים אותם ביצע המנתח תוך שימוש בטכניקה ייחודית, בהרדמה מקומית, שלא כרוכה בכאב.

האזור בו נערכת ההשתלה מתרפא לאחר כשבעה ימים בממוצע בהליך טבעי. תוצאת ההשתלה הסופית ניכרת כעבור מספר חודשים בהם השערות שהושתלו ממשיכות לצמוח באופן תקין.
מנתח להשתלת שיער מיומן עם ניסיון

חשוב במיוחד לבחור ברופא בעל ניסיון ומיומנות רבה שנרכשה לאורך השנים עם ביצוען של השתלות רבות. לניסיון הרופא המנתח להשתלת שיער משקל רב ומכריע על אופן ביצוע ההשתלה, מידת הכאב הכרוכה בו ורמת הדיוק המובילה להצלחה.

מציאת מנתח טוב להשתלה כרוכה בחיפושים רבים אחר המלצות ומציאתו תלויה במידה מסוימת בחוות דעת רבות וחיוביות עליו, וכמובן גם בהשתלות שיער מוצלחות וטבעיות שכלל לא ניתן לזהותן על ראשם של המטופלים מרוב שנעשו בעדינות ובמקצועיות רבה.